Işıklı Banner
 Darc Awards 2016 ödülleri açıklandı.

Darc Awards 2016 ödülleri açıklandı.

Dünya genelinde 6000’ in üzerinde aydınlatma tasarımcısı ve mimar tarafından yapılan oylamada yüksek bütçeli dış aydınlatma kategorisinde, Kırıkkale Merkez Nur Camii dünyanın en iyi 2. tasarımı seçildi.

İngiltere merkezli dünyanın en saygın ve en çok okunan aydınlatma tasarım dergilerinden Mondo*Arc ve Darc Magazine’nin kreatif danışman “Light Collective” işbirliği ile her yıl ortaklaşa düzenlemiş oldukları uluslararası aydınlatma tasarımı yarışması “Darc Awards”ın galası bu yıl 15.09.2016 tarihinde Londra’da gerçekleşti. Gecede Kırıkkale Merkez Nur Camii, “Darc Awards 2016” yüksek bütçeli dış aydınlatma kategorisinde dünyanın en iyi 2. Tasarımı seçildi.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Dünya genelinde 6000’ in üzerinde aydınlatma tasarımcısı ve mimar tarafından yapılan oylamada yüksek bütçeli dış aydınlatma kategorisinde, Kırıkkale Merkez Nur Camii dünyanın en iyi 2. tasarımı seçildi. İngiltere merkezli dünyanın en saygın ve en çok okunan aydınlatma tasarım dergilerinden Mondo*Arc ve Darc Magazine’nin kreatif danışman “Light Collective” işbirliği ile her yıl ortaklaşa düzenlemiş oldukları uluslararası aydınlatma tasarımı yarışması “Darc Awards”ın galası bu yıl 15.09.2016 tarihinde Londra’da gerçekleşti. Gecede Kırıkkale Merkez Nur Camii, “Darc Awards 2016” yüksek bütçeli dış aydınlatma kategorisinde dünyanın en iyi 2. Tasarımı seçildi.

Haberin devamı için tıklayın
A.L Architectural Lighting 2016 ödüllerini açıkladı.

A.L Architectural Lighting 2016 ödüllerini açıkladı.

ZEVE projesi, “Commendable Achievement” ödülü ile dış aydınlatma kategorisinde dünya genelindeki en iyi 3 tasarımdan biri seçildi.

Kırıkkale Merkez Nur Camii, Washington DC merkezli A.L Architectural Lighting Magazine tarafından dış aydınlatma kategorisinde 2016 yılı dünya genelinde en iyi 3 aydınlatma tasarımından biri seçilerek “Commendable Achievement” ödülüne layık görüldü.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

ZEVE projesi, “Commendable Achievement” ödülü ile dış aydınlatma kategorisinde dünya genelindeki en iyi 3 tasarımdan biri seçildi. Kırıkkale Merkez Nur Camii, Washington DC merkezli A.L Architectural Lighting Magazine tarafından dış aydınlatma kategorisinde 2016 yılı dünya genelinde en iyi 3 aydınlatma tasarımından biri seçilerek “Commendable Achievement” ödülüne layık görüldü.

Haberin devamı için tıklayın
 2016 IALD Ödülleri sahiplerini buldu.

2016 IALD Ödülleri sahiplerini buldu.

ZEVE, 2016 IALD “Award of Merit” ile ödüllendirildi.

27 Nisan 2016’ da San Diego-USA Air&Space Müzesi’ nde IALD (International Association of Lighting Designers) tarafından düzenlenen 33. Uluslararası Aydınlatma Tasarımcıları Ödülleri sahiplerini buldu. Kırıkkale Merkez Nur Camii projesi ile ZEVE, “Award of Merit” ödülüne layık görüldü.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

ZEVE, 2016 IALD “Award of Merit” ile ödüllendirildi. 27 Nisan 2016’ da San Diego-USA Air&Space Müzesi’ nde IALD (International Association of Lighting Designers) tarafından düzenlenen 33. Uluslararası Aydınlatma Tasarımcıları Ödülleri sahiplerini buldu. Kırıkkale Merkez Nur Camii projesi ile ZEVE, “Award of Merit” ödülüne layık görüldü.

Haberin devamı için tıklayın
IALD Europe Kasım, 2016

IALD Europe Kasım, 2016

Aydınlatma Tasarımcıları Kasım 2016’ da Prag’ da bir araya geliyor.

Join the world’s leading lighting designers at IALD Enlighten Europe 2016 in Prague, Czech Republic for two days of superior experiences, innovative ideas and proven business strategies you will leverage for success in your lighting design practice.

IALD Enlighten Europe will foster opportunities for you to join with like-minded designers, share ideas with other creative visionaries and discover new tools to make your work more satisfying and productive than ever before. Attendees will include lighting specifiers and manufacturers, as well as architects, interior designers, educators and students.

IALD Enlighten Europe will foster opportunities for you to join with like-minded designers, share ideas with other creative.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Aydınlatma Tasarımcıları Kasım 2016’ da Prag’ da bir araya geliyor. Join the world’s leading lighting designers at IALD Enlighten Europe 2016 in Prague, Czech Republic for two days of superior experiences, innovative ideas and proven business strategies you will leverage for success in your lighting design practice. IALD Enlighten Europe will foster opportunities for you to join with like-minded designers, share ideas with other creative visionaries and discover new tools to make your work more satisfying and productive than ever before. Attendees will include lighting specifiers and manufacturers, as well as architects, interior designers, educators and students. IALD Enlighten Europe will foster opportunities for you to join with like-minded designers, share ideas with other creative.

Haberin devamı için tıklayın
Light&Building Mart, 2016 Frankfurt

Light&Building Mart, 2016 Frankfurt

ZEVE tasarım ekibi, uluslararası aydınlatma sektöründeki gelişmeleri takip etmek üzere Frankfurt’ daydı.

Light&Building Frankfurt Fuar’ ında ana konuların, akıllı teknolojiler ve insan odaklı aydınlatma tasarımları üzerinde yoğunlaştığını gözlemledik. Her zaman olduğu gibi, tasarım, malzeme ve teknoloji uyumu geleceğin önemli başlıkları olarak devam edecek.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

ZEVE tasarım ekibi, uluslararası aydınlatma sektöründeki gelişmeleri takip etmek üzere Frankfurt’ daydı. Light&Building Frankfurt Fuar’ ında ana konuların, akıllı teknolojiler ve insan odaklı aydınlatma tasarımları üzerinde yoğunlaştığını gözlemledik. Her zaman olduğu gibi, tasarım, malzeme ve teknoloji uyumu geleceğin önemli başlıkları olarak devam edecek.

Haberin devamı için tıklayın
PLDC Kasım, 2015 Roma

PLDC Kasım, 2015 Roma

ZEVE, Uluslararası aydınlatma tasarımcıları ile Roma’ da buluştu.

ZEVE, mimaride aydınlatma tasarımı ve sektördeki gelişmeleri takip etmek üzere Roma’ daydı. PLDC’ nin düzenlemiş olduğu Roma’ daki etkinlikte aydınlatma tasarımcıları, mimarlar, araştırmacılar, eğitimciler ve aydınlatma endüstrisinin önemli firmaları bir araya gelerek mimaride kaliteli aydınlatma ve trendlerdeki gelişmeleri tartıştılar. Etkinlik boyunca birçok konferans ve workshop gerçekleşti.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

ZEVE, Uluslararası aydınlatma tasarımcıları ile Roma’ da buluştu. ZEVE, mimaride aydınlatma tasarımı ve sektördeki gelişmeleri takip etmek üzere Roma’ daydı. PLDC’ nin düzenlemiş olduğu Roma’ daki etkinlikte aydınlatma tasarımcıları, mimarlar, araştırmacılar, eğitimciler ve aydınlatma endüstrisinin önemli firmaları bir araya gelerek mimaride kaliteli aydınlatma ve trendlerdeki gelişmeleri tartıştılar. Etkinlik boyunca birçok konferans ve workshop gerçekleşti.

Haberin devamı için tıklayın